Tato stránka je věnována partnerům a sponzorům Falcons Mechov o.s., kteří toto občanské sdružení dlouhodobě podporují:

 

 

HW Panty - firma s dlouholetou tradicí zabývající se sanací, vysušováním a izolací vlhkého zdiva.

 

Atyko - firma, která již více než 15 let patří mezi přední dodavatele dopravníků a dopravníkových systémů pro výrobní i skladové provozy. Atyko rovněž nabízí i veškeré další příslušenství jako např. regály, dělicí stěny, pracovní stoly, přepravní vozíky, kontejnery a další sortiment.

 

Stolařství Foltýn - kvalitní stolařská firma, která nabízí výrobu kuchyňských linek, vestavěných skříní a šaten, dětských a obývacích pokojů, koupelnový nábytek, obložení atd.

 

Penzion a hospůdka U Osady - rodinná hospůdka s penzionem situovaným v turisticky atraktivní lokalitě v blízkosti hradu Veveří, Masarykova okruhu a brněnské přehrady.

 

Restaurant Paddock - restaurant s letní terasou v přímé blízkosti Masarykova okruhu, jenž nabízí svým klientům možnost stravování a odpočinku. Z letní terasy je přímý výhled do dění v parkovišti závodních strojů.

 

Managerteam - produkční a umělecká agentura zajišťující veškeré kulturní akce jako jsou kulturní pořady, plesy, večírky, besedy, ozvučení i osvětlení, velké i malé pártystany a další.

 

Rapo Brno - tradiční firma zabývající se velkoobchodním prodejem potravinářského zboží již od roku 1995.

 

Obec Veverské Knínice - činnost občanského sdružení je podporována také obcí a zastupitelstvem obce Veverské Knínice, jenž se aktivně podílí na podpoře sportu a budování kvalitního zázemí pro výchovu mládeže.