Sanasport, váš spolehlivý parťák na hřišti

  Dáme vám, bez čeho se neobejdete

  “Těžko na cvičišti, lehko na bojišti” sice platí, ne však pro boty a oblečení. Ty vám musí padnout vždycky, jen tak se můžete plně soustředit na výkon. Vyberte si u nás obuv a oblečení z pestré nabídky špičkových značek jako Asics, Mizuno, adidas, Craft, CEP nebo Oliver.

  Podpoříme vás skvělou radou i slevou

  Postaráme se o to, aby vaše vybavení vždy dokonale podpořilo váš výkon. Vyberte si je v našem e-shopu, anebo se přijďte poradit s naším odborně vyškoleným personálem na prodejnách v Praze, Brně a Olomouci. K dobrým radám vám zdarma přidáme ještě diagnostiku došlapu. A když se u nás vyfikne více hráčů nebo rovnou celé vaše mužstvo, získáte od nás navíc týmovou slevu.

  Kdo vlastně jsme?

  Už více než 8 let bdíme nad vaším výkonem. Jsme běžecká a halová speciálka a naším posláním je usnadnit vám cestu ke zdravému sportu, který vám přinese maximum radosti. Podporujeme profíky i hobby sportovce a podáváme pomocnou ruku na cestě k úspěchu. Kromě běhu a haly se věnujeme i fitness a outdooru, pořádáme zdarma tréninky, tvoříme projekty jako Můj první běh a mnohem více - mrkněte se na http://www.sanasport.cz.